Strona głównaWłasnymi rękamiTylko kilka osób wie: 5 nieoczekiwanych rzeczy, których możesz nie mieć w...

Tylko kilka osób wie: 5 nieoczekiwanych rzeczy, których możesz nie mieć w samolocie

W sieci pojawiła się lista rzeczy, które mogą być niedozwolone na pokładzie samolotu.Takie zakazy mogą się różnić w zależności od linii lotniczej.Jednak z tymi przedmiotami nie zostaniesz wpuszczony na pokład lub zostaniesz poproszony o wyrzucenie ich do kosza.

  1. Papierosy elektroniczne.Czasami nie są one dozwolone w bagażu, ale można je zabrać na pokład w bagażu podręcznym.Jednakże, możesz również spotkać się z odmową z obawy przed niekontrolowanym zapłonem gadżetu w przypadku jego awarii.
  2. Światła bengalskie są również uznawane za łatwopalne.To powiedziawszy, w rzeczywistości rozpalenie ognia bengalskiego jest często trudniejsze niż tania odzież syntetyczna.
  3. Broń nie powinna być przewożona w bagażu podręcznym, nawet jeśli są to zabawki dla dzieci.Lepiej jest umieścić ją w bagażu z wyprzedzeniem.
  4. Narzędzia robocze nie są również dozwolone w bagażu podręcznym.Pracownicy większości linii lotniczych nie oszczędzą młotków, śrubokrętów, a nawet kluczy i wyślą je do kosza.
  5. Deskorolki i longboardy są również niepożądane na pokładzie samolotu.Uważa się, że mogą być traumatyczne, pisze novate.ru.

Wcześniej okazało się, jakich 3 rzeczy z ZSRR nie wyrzuci żadna dobra gospodyni domowa.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten