Strona głównaWłasnymi rękamiNie spiesz się z wyrzucaniem klipsów do torebek: 8 sposobów na wykorzystanie...

Nie spiesz się z wyrzucaniem klipsów do torebek: 8 sposobów na wykorzystanie ich w domu i w kuchni

Plastikowe klipsy do torebek na chleb są zwykle wyrzucane po jednorazowym użyciu.Mogą być jednak bardzo przydatne i znaleźć zastosowanie w domu.

Te niewielkie przedmioty mogą rozwiązać wiele problemów.Z ich pomocą można uprościć sprzątanie domu, zaoszczędzić pieniądze i czas. Przyjrzyjmy się 8 sposobom na ponowne wykorzystanie plastikowych spinaczy z opakowań po chlebie.

Po pierwsze, klipsy mogą być świetnym mocowaniem kwiatów , jeśli roślina musi być przywiązana do podpory.

Po drugie, zaciski i zszywacz budowlany można wykorzystać do zbudowania poręcznego organizera do przechowywania małych narzędzi w garażu lub w domu.Przymocuj zaciski poziomo za pomocą zszywacza do belki przymocowanej do ściany, tak aby końce mogły być wygięte po bokach.Spowoduje to utworzenie przestrzeni między nimi, w której można umieścić poszczególne narzędzia robocze.

Po trzecie, jeśli papuga stale otwiera drzwiczki klatki , można je bezpiecznie zamknąć za pomocą plastikowego klipsa.Wystarczy owinąć go wokół dwóch cienkich części ramy klatki.

Po czwarte, klipsy mogą być świetną alternatywą dla zakupionych patyczków do liczenia do nauki dzieci matematyki.Taki zamiennik może być całkiem wygodny!

Po piąte, wygodnie jest używać ich do oznaczania i zapobiegania plątaniu się przewodów elektrycznych i kabli.W ten sposób porządek zostanie zapewniony!

Po szóste, taki klips można wykorzystać do zaznaczenia końca na taśmie – wystarczy przykleić go do końcówki.

Po siódme, klipsy nadają się do oznaczania przewodów elektrycznych w gniazdach z nazwami urządzeń – wystarczy owinąć przewody wokół klipsów i oznaczyć je odpowiednimi nazwami.

Po ósme, są wygodne do mocowania kabli antenowych wzdłuż listwy przypodłogowej – wystarczy przymocować klips na górze i na dole listwy.

Jak widać, zwykłe plastikowe klipsy do chleba mogą być wykorzystywane do wielu celów domowych.Te małe przedmioty mogą znacznie ułatwić życie i pomóc w rozwiązaniu niektórych problemów w domu.Nie wyrzucaj spinaczy, ponieważ nadal mogą służyć w dobrym celu!

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten