Strona głównaDla gospodyni domowejJak jeszcze doświadczone hostessy używają czepków pod prysznic: 8 sposobów dla domu...

Jak jeszcze doświadczone hostessy używają czepków pod prysznic: 8 sposobów dla domu i kuchni

Czepek pod prysznic to na pierwszy rzut oka zwykły artykuł higieniczny.Jednak to wszechstronne narzędzie ma o wiele więcej zastosowań, niż mogłoby się wydawać.

W tym artykule zebraliśmy dla Ciebie 8 oryginalnych sposobów na wykorzystanie czepków pod prysznic, o których istnieniu być może nawet nie zdawałeś sobie sprawy! Miliony ludzi na całym świecie już korzystają z tego prostego, ale skutecznego know-how.

Po pierwsze, używaj czapki jako osłony na telefon lub tablet w kuchni.W ten sposób ochronisz swój gadżet przed zabrudzeniem, jeśli masz brudne ręce podczas gotowania.

Po drugie, nasadka będzie służyć jako pokrywka na resztki i żywność do umieszczenia w lodówce.Żywność będzie przechowywana dłużej.

Po trzecie, rowerzyści mogą chronić siodełko przed deszczem za pomocą czepka, używając go jako osłony.Gdy tylko zacznie padać, wystarczy naciągnąć czepek na siodełko.

Po czwarte, czapka ochroni aparat lub kamerę przed deszczem podczas robienia zdjęć ulicznych.Rób piękne zdjęcia nawet przy złej pogodzie!

Po piąte, zakryj je piloty do telewizora i klimatyzatora w pokoju hotelowym , aby uniknąć kontaktu z bakteriami chorobotwórczymi.

Po szóste, czapka będzie służyć jako świetny pokrowiec na buty do ochrony butów w walizce podczas podróży.Wystarczy owinąć ją wokół butów lub butów sportowych, aby ubrania w bagażu nie uległy zabrudzeniu.

Po siódme, czapka posłuży jako doskonała improwizowana szklarnia dla sadzonek.Wystarczy przykryć nią rośliny.

Po ósme, do przykrycia urządzeń na stole można użyć zaślepki, aby nie gromadził się kurz.

Jak widać, zwykły czepek prysznicowy może przydać się w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach.Wykorzystaj te pomysły w praktyce i zaskocz znajomych swoją pomysłowością!

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten