Strona głównaCiekawyNie spiesz się z wyrzucaniem starych drzwi: 7 zastosowań dla domu i...

Nie spiesz się z wyrzucaniem starych drzwi: 7 zastosowań dla domu i gospodarstwa domowego

Stare drzwi wewnętrzne po remoncie często okazują się zbędne.Szkoda je wyrzucać, ale znalezienie dla nich zastosowania może być trudne.Kreatywne podejście pozwala jednak zamienić niepotrzebną rzecz w oryginalny element wnętrza.

Po pierwsze, stare drzwi można wykorzystać jako ramkę na zdjęcia.Malując i dekorując je w tonacji wnętrza, uzyskamy stylową kompozycję na ścianie.Jeśli nam się nie spodobają, zawsze można je wymienić, bo strata jest minimalna.

Po drugie, drzwi będą świetną bazą dla niestandardowych regałów i półek.Dodanie elementów dekoracyjnych stworzy unikalny projekt do przechowywania rzeczy.Możesz również przeciąć drzwi na pół i zrobić półki narożne, oszczędzając miejsce.

Po trzecie, możesz zamienić stare drzwi w stół.Aby to zrobić, należy przymocować do niego nogi lub dodać szklany blat.Taki niezwykły stół stanie się jasnym akcentem we wnętrzu.

Po czwarte, prostym, ale skutecznym rozwiązaniem jest wykonanie drzwi zagłówka łóżka.Wystarczy je pomalować i zharmonizować z wnętrzem sypialni.

Po piąte, takie drzwi można pomalować i wstawić w nie lustro.Przy umiejętnym podejściu można uzyskać piękny projekt z elementem lustrzanym!

Po szóste, jeśli masz kilka identycznych drzwi, możesz je wykorzystać do stworzenia dekoracyjnych paneli na całą ścianę.Będzie to wymagało żmudnej pracy, aby dopasować i połączyć drzwi, ale efekt będzie imponujący.Taka oryginalna dekoracja ścienna zostanie zapamiętana na długo.

Po siódme, łącząc kilka drzwi za pomocą zawiasów, otrzymujemy składany ekran.Można go przekształcić, zmieniając wysokość i szerokość.Pomoże to w strefowaniu przestrzeni.

Innymi słowy, wykazując się wyobraźnią, można znaleźć wiele ciekawych sposobów na ponowne wykorzystanie starych drzwi, zamiast wyrzucać je po remoncie.To kreatywne rozwiązanie, które pomoże stworzyć wyjątkowe wnętrze.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten