Strona głównaCiekawyTerapeuta wymienił 4 kroki do szybkiego powrotu do zdrowia po przeziębieniu

Terapeuta wymienił 4 kroki do szybkiego powrotu do zdrowia po przeziębieniu

Terapeutka Alfiya Lutsenko podzieliła się sprawdzonymi poradami dotyczącymi powrotu do zdrowia po infekcji wirusowej.Lekarz wymienił 4 kroki, które należy podjąć w celu wyzdrowienia.

Jej zalecenia dla wszystkich, którzy niedawno mieli ostrą infekcję dróg oddechowych, zostały wyrażone dzień wcześniej przez Zukhrę Pavlovą, doktora nauk medycznych i endokrynologa, na jej kanale Telegram.

Według specjalisty, prawidłowe odżywianie odgrywa kluczową rolę w okresie rekonwalescencji.Konieczne jest spożywanie lekkostrawnych pokarmów – gotowanego chudego mięsa, warzyw i owoców.Takie produkty pomogą organizmowi odzyskać siły.

Lekarz zwrócił również uwagę na znaczenie aktywności fizycznej.Pomimo uczucia osłabienia po chorobie, które może trwać miesiącami, konieczne jest wykonywanie ćwiczeń, gimnastyki, spacerów.W przeciwnym razie proces rehabilitacji zostanie przedłużony.

Lekarz zaleca również unikanie niepotrzebnych kontaktów osobistych i nie chodzenie na imprezy publiczne.Aby utrzymać odporność, należy sprawdzić poziom magnezu we krwi i, jeśli to konieczne, przyjmować kompleksy witamin i minerałów.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten