Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj jednorazowej maszynki do golenia: sprawdzony sposób na szybkie naostrzenie ostrzy

Nie wyrzucaj jednorazowej maszynki do golenia: sprawdzony sposób na szybkie naostrzenie ostrzy

Spójrzmy prawdzie w oczy: niewiele osób wyrzuca jednorazowe maszynki do golenia po pierwszym użyciu.W końcu chcemy zaoszczędzić pieniądze, zwłaszcza jeśli maszynki są sprawne.Jednak z czasem ich ostrza tępią się, a golenie staje się torturą.Jak postępować w takim przypadku?

Istnieje prosty i skuteczny sposób na wydłużenie żywotności jednorazowych maszynek do golenia.Potrzebujesz tylko dwóch rzeczy: kawałka starych dżinsów i grubego plastikowego paska, takiego jak ręcznik papierowy lub rękaw papieru toaletowego.

Algorytm.

Wsuwamy drążek do nogawki spodni, aby utworzyć półokrągłą półkę, po której będzie poruszać się maszynka.Następnie pocieramy ostrzami o szorstką powierzchnię dżinsów w kierunku przeciwnym do golenia.Musisz wykonać 3 podejścia po około 50 ruchów każde.

W rezultacie ostrza są szlifowane i ponownie zaczynają prawidłowo golić zarost.I po raz kolejny przekonujesz się, że stare rzeczy wciąż mogą być użyteczne!

Wypróbuj tę metodę, a znacznie przedłużysz żywotność swoich jednorazowych maszynek do golenia.A jednocześnie zaoszczędzisz pieniądze na zakupie nowych maszynek.Powodzenia!

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten