Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj starych i dziurawych skarpet: pięć sposobów na wykorzystanie ich w...

Nie wyrzucaj starych i dziurawych skarpet: pięć sposobów na wykorzystanie ich w domu

Stare skarpetki z dziurami lub całe niesparowane jednostki nie muszą być natychmiast wyrzucane.Doświadczone gospodynie domowe wykorzystują je jako przydatne narzędzie do sprzątania oraz w innych przypadkach, o których dziś opowiemy.

Po pierwsze, doświadczone gospodynie domowe zamieniają stare skarpetki w przydatne narzędzie do czyszczenia.Wystarczy naciągnąć starą skarpetę na dłoń, aby wyczyścić brudne plamy, zebrać kurz lub usunąć tłuszcz.Następnie wyrzuć skarpetę i wyrzuć ją.

Po drugie, niesparowane skarpetki mogą się przydać do przechowywania małych przedmiotów – takich jak gwoździe, śruby lub nakrętki.

Po trzecie, stare skarpetki mogą być użyte do zrobienia lin do podwiązywania roślin latem poprzez przecięcie skarpetki wzdłuż linii pięty, a następnie pocięcie jej na paski.

Po czwarte, skarpetę wypełnia się synteponem, umieszcza w niej pojemnik i powstaje wspaniała poduszka.Zielony kolor byłby odpowiedni dla poduszeczki w kształcie kaktusa.

Po piąte, jeśli zgubiłeś pokrowiec na parasol , czasami możesz dopasować kolor skarpetki, aby z powodzeniem go zastąpić.

Ten prosty lifehack pomoże ci zaoszczędzić pieniądze i czas, a także sprawi, że sprzątanie będzie wydajne i szybkie.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten