Strona głównaCiekawyCytryna jest przydatna nie tylko w kuchni: radzi sobie z plamami na...

Cytryna jest przydatna nie tylko w kuchni: radzi sobie z plamami na ubraniach

Cytryna jest prawdziwym dobrodziejstwem nie tylko w kuchni, ale także w wielu pracach domowych.Pomoże uporać się z różnymi plamami na ubraniach.

Świeże plamy z jagód można usunąć poprzez nałożenie plasterków cytryny na 5 minut, a następnie spłukanie wodą.Ta metoda nie zadziała jednak w przypadku zaschniętych plam.

W takim przypadku przygotuj specjalny roztwór : litr wody, łyżka 9% octu i pół łyżeczki żelu do prania. Namocz plamę przez 15 minut, a następnie wypierz ją normalnie.

Inną opcją radzenia sobie z zaschniętymi plamami jest użycie gliceryny do zmiękczenia, a następnie namoczenie tkaniny w mieszaninie ciepłej wody, pół łyżeczki płynu do mycia naczyń i łyżki stołowej 9% octu.

Takie połączone podejście pomoże uporać się z trudnymi plamami.Zapoznaj się z innymi przydatnymi poradami i wskazówkami dotyczącymi majsterkowania w domu i kuchni w naszej zawartości pod poniższymi linkami.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten