Strona głównaCiekawyWszystko zmieni się 4 lutego 2024 roku: co przyniesie 9 okres 180-letniego...

Wszystko zmieni się 4 lutego 2024 roku: co przyniesie 9 okres 180-letniego cyklu czasowego

Na początku lutego 2024 roku nadejdzie nowy 9 okres 180-letniego cyklu czasowego, odpowiadający trygramowi Lee i liczbie 9.Przyniesie on gwałtowne zmiany na świecie, a jego początek przejdzie pod energię liczby '8′ uosabiającej sprawiedliwość i uczciwość.

Według prognoz numerologów 2024 będzie rokiem karmicznym , w którym każdy otrzyma to, na co zasługuje, a wyniki poprzednich 8 lat zostaną nadrobione.Wszystko, do czego człowiek dążył, wróci do niego wielokrotnie silniejsze.

W nowym 20-letnim okresie technologia, szybkość, piękno, duchowość i pomaganie ludziom staną się ważne.Ci, którzy przynoszą korzyści społeczeństwu i kochają swoją pracę, będą mogli zarabiać pieniądze.Szczególny sukces odniosą kobiety w średnim wieku.

Jednocześnie nadchodzące trudności są szansą na krytyczną ocenę swojego życia i zadanie sobie ważnych pytań dotyczących przyszłości.Ten rok karmiczny jest okazją do przezwyciężenia lęków, zrozumienia swoich słabości i znalezienia wewnętrznej harmonii.Okres zmian otwiera nowe horyzonty dla odblokowania naszego potencjału.

Sztuczna inteligencja, robotyka, pieniądz elektroniczny będą się rozwijać.Wiele osób będzie musiało szybko się przekwalifikować.Najważniejsze to znaleźć swoje powołanie i działać szybko, ponieważ każdy jest kowalem własnego szczęścia.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten