Strona głównaWłasnymi rękamiWrzuć 2 łyżki sody oczyszczonej bezpośrednio do wiadra: ahhh, jaki popularny problem...

Wrzuć 2 łyżki sody oczyszczonej bezpośrednio do wiadra: ahhh, jaki popularny problem to rozwiąże

Pojawienie się nieprzyjemnego zapachu z worka na śmieci może być ogromnym problemem dla każdej gospodyni domowej.Zwłaszcza jeśli kubeł na śmieci znajduje się w kuchni.Eksperci opowiedzieli o trzech składnikach, które w mgnieniu oka zneutralizują każdy smród.

Przede wszystkim eksperci radzą zwrócić uwagę na sodę oczyszczoną.Wystarczy dodać zaledwie kilka łyżek proszku bezpośrednio na dno wiadra.Ważne jest, aby zrobić to przed wrzuceniem śmieci do worka.W takim przypadku nieprzyjemny zapach w ogóle się nie pojawi.Zwłaszcza, że zostanie on wchłonięty przez sodę oczyszczoną.

Ocet jest uważany za nie mniej skuteczny.Za jego pomocą należy przetworzyć kosz.Wcześniej jednak lepiej przepłukać pojemnik zwykłą wodą, a także wysuszyć.

Sprawdzą się zarówno torebki czarnej, jak i zielonej herbaty.

Zdjęcie: Daniil Oparin/VN Archive.

W niektórych przypadkach sensowne jest użycie torebek z herbatą.Ta metoda usuwa zapachy nieco gorsze niż poprzednie.Jednak kilka zużytych torebek herbaty może wystarczyć, aby pozbyć się z kuchni różnych smrodów.Warto najpierw wysuszyć torebki przed wrzuceniem ich do wiadra.

Wcześniej stało się wiadome, dlaczego doświadczeni ogrodnicy nigdy nie wyrzucają torebek herbaty.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten