Strona głównaPyszne przepisyWcale nie są dietetyczne: Dr Solomatina wyjaśniła, dlaczego ludzie nie tracą na...

Wcale nie są dietetyczne: Dr Solomatina wyjaśniła, dlaczego ludzie nie tracą na wadze na owocach i warzywach

Dietetyk dr Elena Solomatina wyjaśniła, dlaczego ludzie nie tracą na wadze po niektórych owocach i warzywach.Błędnie wierzą, że te pokarmy są dietetyczne i nadal przybierają na wadze.

Na przykład oleje roślinne dodawane do sałatek zamiast majonezu nie sprawiają, że potrawy są znacznie 'lżejsze’.Wiele osób często gotuje winegret, wierząc, że warzywa na pewno nie zaszkodzą sylwetce, ale zapominają, że gotowanie ich zwiększa indeks glikemiczny.

Czarny chleb jest również uważany za dietetyczny, chociaż powoduje prawie takie samo obciążenie organizmu i układu pokarmowego.Tak więc winegret o smaku oleju z czarnym chlebem w żaden sposób nie może być uważany za danie odchudzające.

Jeśli chodzi o owoce, latem Rosjanie lubią arbuza, który zawiera niewiele kalorii na 100 gramów.Jednak niewiele osób je arbuza w takich ilościach, co kończy się spożyciem dużej ilości cukru, powiedział lekarz Vechernyaya Moskva.

Przypomnijmy, że Elena Solomatina niedawno wymieniła produkty, których osoby po 50. roku życia nie powinny jeść.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten