Strona głównaCiekawyWakacje będą beztroskie: włącz jedną funkcję w Rakuten Viber, a Twoi koledzy...

Wakacje będą beztroskie: włącz jedną funkcję w Rakuten Viber, a Twoi koledzy Cię nie zobaczą

Na wakacjach chcesz odpocząć od pracy i kolegów, ale czasami nie pozwalają ci się zrelaksować i ciągle wysyłają ci wiadomości.Na szczęście Rakuten Viber ma przydatną funkcję, która pozwoli ci 'ukryć się’ na chwilę i spędzić wakacje w spokoju.

Aby inni użytkownicy nie widzieli, kiedy prowadzisz rozmowę lub nie wiedzieli, czy przeczytałeś ich wiadomości, włącz tryb niewidoczny.Aby to zrobić, przejdź do ustawień Rakuten Viber i otwórz sekcję ’Prywatność’ , a następnie wybierz menu ’Status kontaktu/wiadomości’.Gdy status kontaktu jest wyłączony, rozmówcy nie zobaczą Twojego rzeczywistego statusu 'online’.Opcja 'status wiadomości’ działa w następujący sposób: gdy jest wyłączona, ukrywa status 'przeczytane’ przed wszystkimi kontaktami, jeśli status odczytu jest włączony, kontakty zobaczą, że wiadomości zostały przeczytane.Ważne jest, aby pamiętać, że w tym przypadku nie zobaczysz również statusu odczytu swoich wiadomości i nie będziesz wiedział, czy Twoi rozmówcy je przeczytali.Aby mieć taką możliwość, można podłączyć płatną subskrypcję – Viber Plus.Dzięki niej użytkownik ma dostęp do różnych opcji, w tym 'trybu niewidocznego’: możliwość przeglądania statusów 'online’ i 'przeczytane’ innych użytkowników bez ujawniania własnego statusu.

Ponadto, jeśli twoje kanały i czaty zgromadziły dużą liczbę wiadomości, które nie wymagają twojej odpowiedzi, Rakuten Viber ma opcję po prostu oznaczenia wszystkich nowych wiadomości jako przeczytane jednym kliknięciem.Aby to zrobić, kliknij i przytrzymaj ikonę czatów w lewym dolnym rogu, a następnie wybierz opcję 'zaznacz wszystkie przeczytane czaty’.

W ten prosty sposób w Rakuten Viber możesz zrobić sobie 'przerwę’ od komunikacji na tematy związane z pracą podczas wakacji i nie rozpraszać się wiadomościami od kolegów na wakacjach.Najważniejsze — nie zapomnij włączyć wyświetlania statusów po powrocie do miejsca pracy.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten