Strona głównaDla gospodyni domowejUjawniono sekret doświadczonych hostess: jak usunąć plamy z dywanu bez drogich chemikaliów

Ujawniono sekret doświadczonych hostess: jak usunąć plamy z dywanu bez drogich chemikaliów

W większości przypadków dywany na podłodze służą jako izolacja podłogi, dzięki czemu są umieszczane w korytarzu i salonie.Ale z czasem zaczynają się brudzić, a plamy stają się znacznie bardziej zauważalne.Hostessy zostały poinformowane, jak łatwo poradzić sobie z tym problemem.

Możesz wyczyścić dywan z absolutnie każdego brudu za pomocą środków przeznaczonych do czyszczenia okularów.Nie musisz brać drogich chemikaliów – wystarczą nawet najtańsze marki.

Produkt należy rozcieńczyć w gorącej wodzie w stosunku jeden do jednego, a następnie wlać do opryskiwacza.Pozostaje tylko spryskać dywan i potraktować zabrudzone miejsca.Alternatywnie można zanurzyć gąbkę w produkcie, a następnie punktowo namoczyć plamy.

Na koniec szczególnie ważne jest wyszorowanie problematycznych obszarów zwykłą szczotką.Zaleca się wcześniejsze wypłukanie go w ciepłej wodzie, podkreśla portal Belnovosti.

Wcześniej gospodyniom domowym mówiono, jak używać flaneli podczas prania.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten