Strona głównaDla gospodyni domowejSzklanki będą błyszczeć jak w restauracji: roztwór penny czyści nawet starożytne pożółkłe...

Szklanki będą błyszczeć jak w restauracji: roztwór penny czyści nawet starożytne pożółkłe naczynia

Każda gospodyni chce, aby serwis stołowy lśnił na noworocznym stole i nie wstydził się tego przed gośćmi.

Do czyszczenia szklanek, talerzy i innej zastawy stołowej przyda się prosty, niedrogi preparat składający się z czterech składników.

Pozbędzie się żółknięcia nawet starych przedmiotów.Metoda ta jest stosowana przez pracowników kawiarni i restauracji.

Będziesz potrzebował pięć litrów wody, szklankę octu stołowego, 100 gramów soli kuchennej i trochę świeżego soku z cytryny.

Wymieszaj wszystkie składniki w misce.Najpierw umyj naczynia w zwykły sposób, a następnie dobrze wypłucz w przygotowanym roztworze.

Ponadto kompozycję czyszczącą można rozpylać na szklanki i talerze, wlewając ją do butelki z rozpylaczem, pisze hibiny.ru.

Kompozycję można rozpylać na naczynia za pomocą pistoletu natryskowego.

Zdjęcie: Komsomolskaja Prawda/Global Look Press.

Wcześniej informowano, dlaczego hostessy zakładają skarpetki na okulary.Okazuje się, że taka sztuczka może pomóc podczas przeprowadzki, gdy występują trudności z transportem szkła i innych delikatnych przedmiotów.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo gazet, aby owinąć szkło i kryształy, po prostu załóż czyste skarpetki na szklanki.

Tkanina zamortyzuje uderzenie i zmniejszy ryzyko pęknięcia szkła.Ponadto nie będziesz potrzebować osobnego miejsca w bagażniku na skarpetki.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten