Strona głównaWłasnymi rękamiRzeczy się nie pogniotą: rosyjscy turyści dowiedzieli się, jak kompaktowo pakować ubrania

Rzeczy się nie pogniotą: rosyjscy turyści dowiedzieli się, jak kompaktowo pakować ubrania

Rosyjscy podróżnicy otrzymali kilka przydatnych wskazówek, które przydadzą się podczas długich podróży.Dzięki nim każdy lot i czas spędzony na wakacjach będzie o wiele bardziej komfortowy.

Kup kilka płatnych teczek kopertowych na dokumenty – są wygodne do umieszczania rzeczy, które się gniotą, takich jak koszule.Takie teczki są bardzo wygodne do przechowywania w walizce, oszczędzają dużo miejsca.

Zaopatrz się też w pojemniki na soczewki, kosztują grosze.Podczas podróży możesz wypełnić je produktami, których nie będziesz potrzebować podczas podróży, takimi jak podkład.Wtedy nie będziesz musiał nosić całych butelek i tubek tam i z powrotem.

Nie wyrzucaj pustej szminki lub patyczka higienicznego.To najlepsze miejsce do trzymania w nim gotówki – nikt nie zostanie wystrychnięty na dudka przez 'higienistkę’, pisze BigPicture.

Wcześniej wiadomo było o szalonym popycie Rosjan na jeden kraj w celach turystycznych.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten