Strona głównaPyszne przepisyRoskachestvo znalazło najgorszą kawę rozpuszczalną przepełnioną fosforanami: lista została opublikowana

Roskachestvo znalazło najgorszą kawę rozpuszczalną przepełnioną fosforanami: lista została opublikowana

Specjaliści Roskachestvo wymienili najgorszą markę kawy rozpuszczalnej, która nie ma w sobie nic pożytecznego.

Eksperci przeprowadzili badanie na dużą skalę, biorąc za podstawę trzy główne kryteria – naturalność, bezpieczeństwo i jakość.Większość marek otrzymała wysokie oceny i dobre opinie konsumentów.

Eksperci mieli jednak zbyt wiele pytań dotyczących jednej z marek.Popularna kawa rozpuszczalna Nescafe 3 w 1, która jest często kupowana, gdy nie ma możliwości zaparzenia naturalnej kawy, chociaż spełnia wymogi bezpieczeństwa, ale zawiera cyklaminian sodu, który nie jest przewidziany w tym produkcie.

Ponadto napój kawowy zawiera wiele dodatków do żywności, w tym fosforany.Eksperci nie byli zadowoleni z etykietowania pod względem zawartości białka – było go prawie dwa razy więcej.I, być może, najważniejszy zarzut: w tym napoju prawie nie ma kawy jako takiej – jest zawarta w bardzo małej ilości.

Wcześniej Roskachestvo wymieniło jeden z najlepszych rosyjskich skondensowanych produktów mlecznych.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten