Strona głównaDla gospodyni domowejPierz ręczniki w ten sposób: przestaną się mechacić i będą bardziej miękkie...

Pierz ręczniki w ten sposób: przestaną się mechacić i będą bardziej miękkie niż puch

Podczas prania ręczników należy zadbać nie tylko o usunięcie tłustych plam, ale także o zachowanie wyglądu materiału.Hostessy otrzymały kilka zasad, dzięki którym tkanina będzie jak nowa.

Ważne jest, aby zrozumieć, że do prania produktów frotte lepiej nie używać zwykłego proszku do prania.Cząsteczki produktu utkną we włóknach, po czym tkanina stanie się sztywna, a nawet się rozerwie.

Zaleca się stosowanie wyłącznie płynnych produktów, dodając do nich sodę oczyszczoną.Jeśli chodzi o usuwanie tłustych plam z jasnych ręczników – nie używaj wybielacza.Lepiej jest to zrobić za pomocą mydła do prania, traktując problematyczne miejsce i mocząc je przez pół godziny.

Na koniec pozostaje tylko wyprać ręcznik w zwykły sposób.Zaleca się, aby robić to przy niskich prędkościach i nie ustawiać wysokiej temperatury wody, podkreśla portal TUT-NEWS.

Wcześniej gospodyniom domowym mówiono, jak czyścić czajnik za pomocą solanki z ogórków.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten