Strona głównaPyszne przepisyOto funkcje, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś: nie uwierzysz, co potrafi...

Oto funkcje, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś: nie uwierzysz, co potrafi Twoja kuchenka mikrofalowa

Zaawansowane gospodynie domowe wykorzystują kuchenkę mikrofalową na kilka pomysłowych sposobów, które pomagają zaoszczędzić czas i wysiłek.

Niewiele osób wie, że mikrofalówka może znacznie ułatwić czyszczenie i krojenie cebuli.Aby mniej 'płakać’ podczas krojenia warzyw, należy odciąć ich łodygi i włożyć je do piekarnika na 30 sekund.Po tym czasie łuski znacznie łatwiej się oddzielą, a lacrimator (gaz powodujący łzy) ulotni się.

Tę samą sztuczkę można zastosować z czosnkiem.Wystarczy podgrzać ząbki w kuchence mikrofalowej przez 15 sekund, a skórka zejdzie z zaskakującą łatwością.

Urządzenia gospodarstwa domowego mogą również usunąć skórkę z pomidorów.Zazwyczaj gospodynie domowe zalewają pomidory wrzątkiem i czekają, aż ostygną.Łatwiejszą i szybszą opcją jest pozostawienie owoców w kuchence mikrofalowej na 30 sekund i włączenie trybu podgrzewania.Skórki zostaną usunięte znacznie łatwiej, zauważa Novate.

W międzyczasie okazało się, dlaczego należy posypywać miód skrobią.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten