Strona głównaWłasnymi rękamiNigdy nie wyrzucaj: do tego służą zużyte torebki herbaty

Nigdy nie wyrzucaj: do tego służą zużyte torebki herbaty

Nie musisz wyrzucać torebki do kosza po zaparzeniu herbaty.Można ją ponownie wykorzystać.Odkryto cztery sposoby na nadanie zużytej torebce herbaty drugiego życia.

Zużyta torebka herbaty może być skuteczna dla roślin domowych.Będzie doskonałym nawozem dla kwiatów na parapecie lub domowych sadzonek.Najważniejsze jest, aby dodawać ją z umiarem.

Zużyta torebka herbaty może również uchronić Cię przed nieprzyjemnymi zapachami.Roztarta w dłoniach pomoże pozbyć się zapachu czosnku, cebuli, a nawet ryb.Torebka przyda się również podczas pielęgnacji mebli – wystarczy potrzeć nią drewniane przedmioty.

Najważniejszą rzeczą, jaką może zrobić zużyta torebka herbaty, jest odświeżenie powietrza.Wystarczy go wysuszyć, zwilżyć kilkoma kroplami olejku eterycznego i wysłać w odpowiednie miejsce.Woreczek może nadać całemu mieszkaniu przyjemny aromat i zneutralizować nieprzyjemny zapach butów na korytarzu.

Wcześniej wiadomo było, po co wkładać woreczek do pralki.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten