Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj starych talerzy: 5 sposobów na wykorzystanie ich w domu i...

Nie wyrzucaj starych talerzy: 5 sposobów na wykorzystanie ich w domu i kuchni

Z biegiem czasu w każdym domu gromadzą się stare, porysowane talerze i kubki, które wydają się bezużyteczne.Jest jednak zbyt wcześnie, aby pozbywać się takich naczyń! Mają one wiele przydatnych funkcji, o których często się zapomina.

Po pierwsze, możesz użyć starych naczyń jako doniczek.Zrób otwory drenażowe w dnie naczynia, wypełnij warstwą keramzytu i posadź ulubione rośliny.Oryginalne doniczki okazują się strzałem w dziesiątkę!

Po drugie, jeśli talerz jest uszkodzony gdzieś z boku i nienaruszony na dole, może służyć jako podstawka pod małą świeczkę.W innych przypadkach, pęknięcia i dziury będą musiały zostać naprawione.

Po trzecie, stare głębokie talerze są świetne jako gorące talerze na stole w jadalni.Wygląda ładnie i bezpieczniej niż stawianie gorącej patelni bezpośrednio na obrusie.

Po czwarte, mogą być używane do dekoracji ścieżek w ogrodzie lub ogrodzie kuchennym.W tym celu można częściowo wkopać je w ziemię wzdłuż ścieżki, ukrywając popękane fragmenty pod ziemią.

Po piąte, możesz użyć pojedynczych odłamków naczyń w mozaice lub jako elementu teksturowanego w wystroju – na przykład zamiast kamyków morskich.Możliwości jest wiele!

Nie spiesz się więc z pozbywaniem się starych naczyń.Daj jej drugie życie z korzyścią dla siebie!

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten