Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj starych ramek do zdjęć: 9 przydatnych zastosowań domowych

Nie wyrzucaj starych ramek do zdjęć: 9 przydatnych zastosowań domowych

Często mamy w kącie domu starą ramkę na zdjęcia, zakurzoną i smutną do wyrzucenia, ale nie ma na nią miejsca.Tymczasem potencjał takich ramek jest daleki od wyczerpania! Można z nich stworzyć wiele oryginalnych i funkcjonalnych elementów wyposażenia wnętrz do każdego pomieszczenia.Wykazując się kroplą wyobraźni i umiejętności, ramkę można zamienić w stylową lampę, wygodny organizer lub element dekoracyjny.

Dziś przyjrzymy się wielu pomysłom na ciekawe i efektowne wykorzystanie starych ramek.Kto wie, może znajdziesz opcję, która zainspiruje Cię do stworzenia autorskiego arcydzieła? W każdym razie warto włączyć wyobraźnię i spojrzeć na zakurzone 'rupiecie’ świeżym okiem.Oto 9 kreatywnych pomysłów!

Po pierwsze, wkładasz zwykłą sklejkę w piękną ramę i otrzymujesz stylowy stolik nocny na oryginalnej nodze.Pomaluj go w tonacji wnętrza i gotowe!

Po drugie, 4 małe ramki można połączyć razem i przekształcić w rustykalny lampion ze świecami w środku.Dodatkowa dekoracja doda odrobinę uroku.

Po trzecie, zwykła półka na książki może być również 'ubrana’ w ramkę, aby podkreślić wartość ulubionych folio i nadać im znaczenie.

Po czwarte, ramka zawiera szkło pokryte specjalną farbą, po której można pisać kredą lub markerem.Tworzy to stylową tablicę na notatki i przypomnienia.

Po piąte, przyklej plastikową siatkę do ramy, aby stworzyć poręczny organizer na biżuterię.Teraz kolczyki i koraliki będą miały swoje miejsce!

Po szóste, użyj ramki jako podkładu dla kolorowego panelu wstążek i kwiatów – będzie to piękny akcent w każdym pomieszczeniu.

Po siódme, perforowana tablica z haczykami jest włożona w ramę do przechowywania przypraw w kuchni.Wygodne i gustowne!

Po ósme, mała ramka z haczykami przy wejściu będzie służyć jako uchwyt na klucze.Teraz na pewno ich nie zapomnisz!

Po dziewiąte, sklejając ze sobą 4 duże i 4 małe ramki, możesz stworzyć cały szklany dom w stylu rustykalnym.

Jak widać, istnieje wiele ciekawych i przydatnych zastosowań dla niechcianych ramek! Wykaż się wyobraźnią, a ze śmieci narodzi się arcydzieło!

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten