Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj starych podkładek pod mysz: 8 przydatnych zastosowań w kuchni i...

Nie wyrzucaj starych podkładek pod mysz: 8 przydatnych zastosowań w kuchni i domu

Czy kiedykolwiek niewłaściwie używałeś starej podkładki pod mysz? Ale ten prosty i niedrogi produkt może być przydatny w domu znacznie bardziej niż do pracy z komputerem.Oferujemy oryginalne sposoby wykorzystania starej podkładki pod mysz w różnych sferach gospodarstwa domowego.

Po pierwsze, ta mata doskonale służy jako ściereczka do gorących naczyń.Jej antypoślizgowy gumowy spód utrzyma talerze bezpiecznie na miejscu, a jej pikowana powierzchnia zapobiegnie ich zarysowaniu.

Po drugie, mały kawałek maty może być używany jako pomocnik do odkurzania.Szczególnie przydatne będzie przetarcie nim trudno dostępnych miejsc, takich jak żaluzje czy kaloryfery.

Po trzecie, często można zrobić oryginalną matę kąpielową ze starej podkładki pod mysz.Jej runo jest przyjemne dla stóp, a gumowa podstawa zapobiega ślizganiu się na mokrej podłodze.

Po czwarte, mata może również stać się użyteczną deską do krojenia w kuchni.Krojenie żywności na tej zaimprowizowanej desce będzie wygodne i bezpieczne dzięki antypoślizgowej podstawie.

Po piąte, fragment starej maty komputerowej może posłużyć jako podkładka pod gorące naczynia.Elastyczna guma ochroni przed oparzeniami.

Po szóste, mały kawałek maty posłuży jako doskonała podstawka dla gorącego żelazka lub naczynia do pieczenia, zapobiegając jego przesuwaniu się po desce do prasowania.

Po siódme, w ogrodzie taka mata ochroni kolana podczas pracy na grządkach i zbierania plonów.Wystarczy umieścić go przed sobą i wygodnie kucać tak długo, jak chcesz.

Po ósme, część starej maty komputerowej może być używana do nabłyszczania butów.Jej szorstka powierzchnia usunie brud i wilgoć z podeszew butów i sprawi, że znów będą wyglądać schludnie.

Jak widać, pomimo pozornej bezużyteczności, wyrzucona mata komputerowa może nadal służyć dobremu celowi w twoim domu.Wypróbuj 8 zaproponowanych przez nas sposobów i wymyśl swój własny!

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten