Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj starych pasków: 8 sposobów na wykorzystanie ich w domu i...

Nie wyrzucaj starych pasków: 8 sposobów na wykorzystanie ich w domu i w kuchni

Każdy prawdopodobnie ma w domu kilka starych, niechcianych pasków.Ale zanim je wyrzucisz, zastanów się: możesz zamienić je w przydatne i stylowe przedmioty! Opowiemy ci o 8 ciekawych lifehackach, aby wykorzystać je w domu i w kuchni.

Po pierwsze, łatwo jest zrobić oryginalną półkę w stylu skandynawskim ze starych pasków.Wystarczy przymocować kilka pasków do drewnianej poprzeczki i przymocować półkę na dole.

Po drugie, paski będą również odpowiednie do wykonania ramki na zdjęcia we wnętrzu w stylu vintage.Wystarczy przykleić paski do drewnianej podstawy.

Po trzecie, paski świetnie wyglądają jako uchwyty do przenoszenia drewna opałowego lub inne przedmioty.

Po czwarte, nie wyrzucaj starych szerokich pasków – sprawdzą się one jako łapacze zasłon zamiast kupionych w sklepie uchwytów.

Po piąte, możesz użyć pasków jako uchwytów na ramki do zdjęć – zawieś pasek na gwoździu, tak aby zwisał w dół, i przymocuj ramki do materiału jedna pod drugą.

Po szóste, stare wąskie paski przydadzą się jako zakładki do książek.Można na nich wyhaftować ciekawe wzory!

Po siódme, tkany dywan w stylu eko może być wykonany z pasków skóry.

Po ósme, nietypową dekoracją będzie panel złożony z różnokolorowych pasków.

Jak widać, niechciane paski można przekształcić w wiele przydatnych rzeczy do domu! Wypróbuj te pomysły – na pewno nie pożałujesz!

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten