Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj starych kubków: 6 przydatnych sposobów na wykorzystanie ich w domu...

Nie wyrzucaj starych kubków: 6 przydatnych sposobów na wykorzystanie ich w domu i w kuchni

Ulubiony kubek, z którym wiąże się tak wiele miłych wspomnień, nigdy nie powinien trafić na wysypisko śmieci, nawet jeśli jest pęknięty lub coś się w nim odłamało.Na szczęście istnieje wiele sposobów na nadanie uszkodzonym naczyniom drugiego życia.

Oto 10 oryginalnych pomysłów na to, jak wykorzystać stary kubek na swoją korzyść.Te flyhacki pomogą ci zachować pamięć o twoim ulubionym przedmiocie i nadać mu nowe praktyczne znaczenie w twoim gospodarstwie domowym lub wystroju domu.

Po pierwsze, stary kubek bez dna może być używany jako haczyk na ciężkie zasłony , pomagając im zachować swój kształt i nie zwijać się.

Po drugie, stłuczony kubek z resztkami pięknego wzoru może zostać włączony do mozaiki ściennej , zachowując w ten sposób jego pamięć.

Po trzecie, z fragmentów rozbitego zestawu do herbaty można stworzyć ciekawą kompozycję do wnętrza w postaci zegara na ścianie.

Po czwarte, uszkodzona filiżanka będzie wspaniałą podstawą lampy , jeśli zamieni się ją w abażur lub plafon.

Po piąte, prosta filiżanka może z łatwością stać się eleganckim świecznikiem poprzez umieszczenie w niej świecy.

Po szóste, nieporęczne kubki są idealne jako małe doniczki na rośliny domowe.

Po siódme, małe filiżanki do herbaty można przekształcić w oryginalne poduszki na szpilki do robótek ręcznych.Pomoże to zachować pamięć o ulubionym przedmiocie.

Po ósme, kubek stanie się domem i karmnikiem dla ptaków , jeśli powiesisz go na zewnątrz i włożysz do niego jedzenie.

Po dziewiąte, odłamki kubków mogą być używane do tworzenia stylowej biżuterii vintage.

Jak widać, nawet potłuczony ulubiony kubek można uratować, nadając mu nowe praktyczne lub dekoracyjne znaczenie.Niech przedstawione tu pomysły zainspirują Cię do ocalenia pamięci o Twoich ulubionych naczyniach.A kto wie, może i Ty wymyślisz swój własny kreatywny lifehack!

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten