Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj starych gumek: 7 przydatnych zastosowań w kuchni i gospodarstwie domowym

Nie wyrzucaj starych gumek: 7 przydatnych zastosowań w kuchni i gospodarstwie domowym

W każdym domu znajduje się wiele cienkich gumek używanych do wiązania opakowań owoców i warzyw.Te proste przedmioty mają jednak o wiele więcej przydatnych zastosowań domowych, o których niewiele osób wie.Zebraliśmy 7 pomysłowych sposobów na wykorzystanie gumek recepturek do rozwiązywania różnych drobnych problemów.

Po pierwsze, aby zapobiec ześlizgnięciu się łyżki do garnka podczas gotowania, owiń gumkę wokół końca łyżki.Teraz, nawet jeśli puścisz rączkę, łyżka nie wpadnie do bulionu lub owsianki.

Po drugie, przymocuj po parze gumek do końców wieszaków w szafie lub na stojakach.Teraz ubrania i akcesoria nie zsuną się na podłogę, ale pozostaną na swoim miejscu.

Po trzecie, jeśli musisz pilnie wymazać ślady ołówka i nie masz pod ręką gumki, owiń gumkę wokół palca i użyj jej jako gumki.Cienka gumka doskonale spełni swoje zadanie.

Po czwarte, aby ułatwić ponowne otwarcie puszki z lakierem do paznokci , owiń gumkę wokół pokrywki, aby ułatwić jej odkręcenie.

Po piąte, jeśli spodnie po dużym obiedzie stały się ciasne w pasie i nie ma gdzie przesunąć guzika, załóż na niego gumkę z torby na warzywa.Teraz spodnie na pewno nie spadną.

Po szóste, aby wygodnie oglądać filmy na smartfonie , przymocuj go do butelki z wodą za pomocą gumki – to prosty stojak.

Po siódme, umieść gumkę wokół środka puszki farby ściennej , aby po użyciu pędzla można było zetrzeć nadmiar farby o gumkę zamiast o krawędź puszki.W ten sposób farba będzie spływać bezpośrednio do środka puszki.Oszczędność farby gwarantowana!

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten