Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj starej zasłony prysznicowej: 10 skutecznych hacków DIY dla domu i...

Nie wyrzucaj starej zasłony prysznicowej: 10 skutecznych hacków DIY dla domu i kuchni

Jak przekształcić znane rzeczy w niezbędne? Zawsze jest jakieś rozwiązanie! Przyzwyczajamy się do rzeczy, przestajemy dostrzegać ich potencjał.Ale każdą znaną i pozornie niepotrzebną rzecz można wykorzystać w zupełnie nowy sposób.Pomoże to nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także 'odświeżyć’ wnętrze.

Masz starą zasłonę prysznicową.Co z nią zrobić? Szkoda ją wyrzucić, ale nie pasuje już do tego samego miejsca.Zamień ją w coś innego!

Po pierwsze, możesz zrobić krzesło pokrycie siedzenia z zasłony.Wystarczy przykryć nią siedzisko i zszyć z tyłu za pomocą zszywacza.To szybkie, praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie.Jedna zasłona wystarczy na kilka krzeseł!

Po drugie, stara zasłona przydaje się podczas wycieczek piknikowych.Byłaby świetną matą piknikową.Aby to zrobić, weź dwie zasłony i zszyj je w pokrowiec, wewnątrz którego umieścisz koc.Lub po prostu umieść zasłonę pod gotową matą, aby chronić ją przed wilgocią.

Po trzecie, podczas biwakowania na świeżym powietrzu zawsze potrzebny jest obrus.Nie marnuj pieniędzy na jednorazowe obrusy – zabierz ze sobą starą zasłonę prysznicową! Będzie służyć jako świetny obrus wielokrotnego użytku.

Po czwarte, kawałek twojej pięknie wzorzystej zasłony będzie oryginalną grafiką ścienną.Wystarczy włożyć wycięty kawałek zasłony w drewnianą ramę, przykryć szkłem i gotowe!

Po piąte, zachwyć dzieci niezwykłym mini basenem na plaży.Wykop dziurę w piasku, wyłóż ją kawałkiem polietylenowej zasłony i napełnij wodą morską.

Po szóste, piękne serwetki wielokrotnego użytku na stół – kolejny pomysł ze starej zasłony.Pokrój go na kawałki i przytnij krawędzie.

Po siódme, zasłona może być użyta do zrobienia fartuszka do malowania dziecka.Będzie chronić ubrania przed kolorami.

Po ósme, zasłona będzie służyć jako osłona podłogi podczas renowacji – zapobiegając wyciekaniu farby i wody.

Po dziewiąte, zasłona będzie stanowić osłonę dla książki kucharskiej lub innej książki.Ochroni ją przed plamami podczas użytkowania.

Po dziesiąte – zamień starą zasłonę w matę do zabawy dla dzieci.Niech ją pokolorują i zagrają na niej w różne gry.

Tyle pomysłów na praktyczne i kreatywne wykorzystanie starych, niepotrzebnych rzeczy! Zastosuj je, zaoszczędź pieniądze i bądź zadowolony z rezultatu!

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten