Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj starej szczoteczki do zębów: 6 zastosowań w domu i kuchni

Nie wyrzucaj starej szczoteczki do zębów: 6 zastosowań w domu i kuchni

Kiedy szczoteczka do zębów popada w ruinę, wiele osób spieszy się z jej wyrzuceniem.Ale stara szczoteczka do zębów może być dobrze wykorzystana w całym domu! Przyjrzyjmy się 6 sposobom na wykorzystanie tego przedmiotu w domu i w kuchni.

Po pierwsze, może być używana do mycia owoców i warzyw.Sztywne kłaczki doskonale oczyszczają ziemniaki, marchew, jabłka z brudu.

Po drugie, stara szczoteczka do zębów jest wygodna do czyszczenia garnków i patelni.Z łatwością usuwa przypalone jedzenie z dna i ścianek garnków i patelni.

Po trzecie, może być używany do czyszczenia kurzu w trudno dostępnych miejscach – między przyciskami na panelu urządzeń gospodarstwa domowego, w siatce klimatyzatora itp.

Po czwarte, szczoteczka do zębów może pomóc wyczyścić płytki w łazience i kuchni, zwłaszcza w fugach i narożnikach.

Po piąte, jest wygodny w użyciu do czyszczenia małych przedmiotów – biżuterii, okularów, zegarków.Kłaczki delikatnie penetrują trudno dostępne miejsca.

Po szóste, stara szczoteczka do zębów może być używana do czyszczenia butów z tkaniny i zamszu , zwłaszcza białych trampek.

Jak widać, prace domowe idą szybciej ze starą szczoteczką do zębów! Najważniejsze jest, aby używać jej mądrze.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten