Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj słoików po kwaśnej śmietanie: oto, do czego możesz ich użyć

Nie wyrzucaj słoików po kwaśnej śmietanie: oto, do czego możesz ich użyć

Doświadczeni ogrodnicy wiedzą, że pojemniki na sadzonki można nie tylko kupić w sklepie, ale także wykonać samodzielnie.Do tego celu nadają się różne materiały.Na przykład plastikowe kubki, butelki, pojemniki na żywność lub kartony.

Najłatwiej sadzić sadzonki w plastikowych kubkach.Wystarczy zrobić w nich otwory na dnie w celu drenażu.

Plastikowe butelki należy przeciąć na pół i użyć tylko dolnej części jako pojemnika.Należy również wykonać w nich otwory na dnie, aby uniknąć stagnacji wody.

Nie mniej wygodne jest sadzenie sadzonek w pojemnikach na żywność.Można użyć słoików po jogurcie, śmietanie, twarogu itp.Należy je umyć i wywiercić otwory drenażowe.

Z jednego kartonu po soku można zrobić dwa pojemniki na sadzonki.

Zdjęcie: Petrov Sergey/news.ru/Global Look Press.

Odpowiednie są również kartonowe pudełka po sokach.Z jednego takiego opakowania można uzyskać dwa pojemniki na sadzonki.Aby to zrobić, należy przeciąć pudełko na pół i zapewnić drenaż (jak w pierwszych trzech przypadkach).

Wcześniej właścicielom daczy powiedziano, jaki kwiat można posadzić, aby podziwiać kwietnik przez całe lato aż do mrozów.Najczęściej roślina ta jest uprawiana jako roślina jednoroczna lub dwuletnia.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten