Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj rękawów na ręczniki papierowe: 7 sposobów na wykorzystanie ich w...

Nie wyrzucaj rękawów na ręczniki papierowe: 7 sposobów na wykorzystanie ich w domu i w kuchni

Skromny kartonowy rękaw ma wiele przydatnych funkcji, które przydadzą się w domu.Wystarczy odrobina wyobraźni – a ten improwizowany materiał zamieni się w niezbędną i oryginalną rzecz.

Prawdopodobnie każda gospodyni domowa przynajmniej raz zadręczała się pytaniem: gdzie umieścić niepotrzebne improwizowane materiały, bo szkoda je wyrzucić? Okazuje się, że nawet skromna tekturowa tuleja z ręczników papierowych czy papieru toaletowego może przydać się do nowego celu! Ten ekologiczny materiał, tak powszechny w naszych domach, kryje w sobie wiele przydatnych funkcji.Wystarczy odrobina wyobraźni, by zamienić zwykły rękaw w stylowy organizer, poręczny schowek, a nawet element dekoracyjny.

Zobaczmy, jakie ciekawe rzeczy do codziennego życia można zrobić z improwizowanego materiału, który zwykliśmy wyrzucać, nawet nie myśląc o jego potencjale!

Tak więc, po pierwsze, rękaw będzie służył jako solidna tuba do przechowywania i transportu ważnych dokumentów, rysunków, tapet i innych produktów papierniczych.

Po drugie, taki rękaw może być używany jako pojemnik na sadzonki.Tuleja jest przyjazna dla środowiska i ma wygodny rozmiar.

Po trzecie, tuleja będzie świetnym organizerem do przechowywania i zwijania przewodów elektrycznych.Wystarczy podpisać tuleje, aby się nie pomylić.

Po czwarte, tulejki można łatwo wykorzystać do stworzenia pięknych obrączek na serwetki w nakryciach stołu.Udekoruj je według własnego gustu.

Po piąte, kilka przelotek może stanowić podstawę oryginalnego uchwytu na ołówki, długopisy i innych artykułów piśmiennych.

Po szóste, rękaw stanie się wygodnym schowkiem na nici, szprychy lub inne akcesoria do robótek ręcznych.

I wreszcie, po siódme, możesz wyplatać piękny i oryginalny tekturowy kosz z wyciętych pierścieni krzewu.

Jak widać, skromna tuleja może znaleźć godne zastosowanie! Najważniejsze to wykazać się wyobraźnią.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten