Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj pustych butelek po perfumach: te pojemniki przydadzą się w domu

Nie wyrzucaj pustych butelek po perfumach: te pojemniki przydadzą się w domu

Wiele przedstawicielek płci pięknej, gdy tylko skończą się ich ulubione perfumy, natychmiast wyrzuca pusty flakonik.Doświadczone gospodynie domowe postępują jednak odwrotnie – wiedzą, że taki pojemnik można wykorzystać na potrzeby domowe.

Bo zamiast wyrzucać pusty flakonik po perfumach , można go zamienić w odświeżacz powietrza i to bez żadnych dodatkowych środków.

Aby to zrobić, usuń atomizer z butelki.Następnie wlej zwykłą wodę do pojemnika , wypełniając go tylko do połowy.Następnie kilka wykałaczek zanurza się w wodzie – szybko wchłoną one zapach pozostawiony w butelce z perfum.

W rezultacie jasny i przyjemny zapach będzie stopniowo rozprzestrzeniał się po całym pomieszczeniu, w którym stoi ten improwizowany odświeżacz powietrza.Dlatego zaleca się umieszczanie pustych butelek po perfumach w miejscach, w których występują nieprzyjemne zapachy – domowy środek szybko je zamaskuje, odświeżając atmosferę.

Innymi słowy, zamiast wyrzucać puste butelki po perfumach, można z powodzeniem wykorzystać je jako odświeżacze powietrza, dodając do nich wodę i wykałaczki.

.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten