Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj pierścienia butelki oleju roślinnego: dzięki niemu gospodynie domowe oszczędzają dużo...

Nie wyrzucaj pierścienia butelki oleju roślinnego: dzięki niemu gospodynie domowe oszczędzają dużo pieniędzy

Wiele gospodyń domowych wyrzuca mały plastikowy pierścień spod nakrętki butelki oleju roślinnego, uważając go za niepotrzebny przedmiot.Jednak sprytne gospodynie domowe cenią ten pozornie nieistotny przedmiot, ponieważ pomaga on oszczędzać olej.

Producenci wymyślili to małe urządzenie pod pokrywką nie bez powodu.Chroni ono produkt przed utlenianiem przed pierwszym otwarciem.Po otwarciu butelki pierścień staje się użytecznym dozownikiem oleju.

Po otwarciu butelki nie wyrzucaj pierścienia w pośpiechu.Powinien on zostać odwrócony do góry nogami i włożony w poprzek szyjki.Pozwoli to olejowi wypływać cienkim strumieniem, umożliwiając kontrolowanie jego ilości.

W ten sposób można bardziej efektywnie wykorzystać olej słonecznikowy i uniknąć jego nadmiaru.Następnym razem, gdy otworzysz nowe opakowanie oleju słonecznikowego, nie spiesz się, aby pozbyć się plastikowego pierścienia.Używaj go zgodnie z jego przeznaczeniem, a olej będzie wylewał się stałym strumieniem, umożliwiając kontrolowanie porcji.

To mała sztuczka pozwalająca zaoszczędzić produkt i pieniądze! Więcej świetnych lifehacków można znaleźć w naszych treściach w bloku linków poniżej.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten