Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj nagromadzonych torebek ziplock: 9 sposobów na wykorzystanie ich w domu...

Nie wyrzucaj nagromadzonych torebek ziplock: 9 sposobów na wykorzystanie ich w domu i w kuchni

Torebki z zamkiem błyskawicznym, ci skromni pomocnicy domowi, mają niesamowite możliwości! Można ich używać do wykonywania wielu prac domowych, oszczędzając przy tym pieniądze i miejsce.Zobaczmy, jak w zręcznych rękach używa się skromnej torby ziploc i jakie zadania domowe może rozwiązać!

Okazuje się, że skromna torebka ziploc ma wiele przydatnych funkcji poza swoim głównym przeznaczeniem! Ten kompaktowy i wielowarstwowy pomocnik domowy może służyć jako świetny zamiennik dla zakupionych organizerów, opakowań, a nawet doniczek.Wystarczy odrobina kreatywności, by woreczki ziplock zyskały nowe życie.Mogą stać się elementami dekoracyjnymi, pojemnikami do przechowywania drobiazgów, a nawet pojemnikami do uprawy sadzonek.

Po pierwsze, worki ziploc zastępują doniczki i kubki podczas uprawy sadzonek.Są łatwe w ponownym użyciu i wygodniej jest sadzić z toreb.

Po drugie, torby te świetnie nadają się do sortowania i przenoszenia kosmetyków , produktów higienicznych i akcesoriów.Tworzą kompaktowe kosmetyczki do domu lub w podróży.

Po trzecie, torebki ziplock będą niezawodnym schowkiem na wszelkiego rodzaju drobiazgi związane z Twoim hobby lub kreatywnością.Równe rzędy torebek wyglądają bardzo schludnie.

Po czwarte, wygodnie jest usystematyzować i nosić przybory szkolne lub artystyczne – ołówki, pędzle, flamastry – w torebkach z zamkiem błyskawicznym.

Po piąte, te torby kompaktowo umieszczą żywność w lodówce , zajmując dokładnie tyle miejsca, ile potrzeba.

Po szóste, torby ziplock mogą zamrażać i przechowywać żywność w zamrażarce , co stanowi wygodną alternatywę dla zwykłych toreb.

Po siódme, małe części zabawek i konstruktorów lepiej przechowywać w workach ziplock wewnątrz pojemników.Przedmioty będą posortowane i nie pomieszają się.

Po ósme, wygodnie jest spakować przekąskę na drogę – owoce, kanapki, krakersy w takiej torbie.Z łatwością zmieści się do torby.

Po dziewiąte, ziplocs to świetne pojemniki do przechowywania żywności luzem – płatków śniadaniowych, makaronów, przypraw.Oszczędność miejsca gwarantowana!

Jak widać, skromna torba ziploc może być prawdziwym dobrodziejstwem dla Twojego gospodarstwa domowego!

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten