Strona głównaWłasnymi rękamiNie wyrzucaj błyszczących czasopism: 16 przydatnych zastosowań w gospodarstwie domowym

Nie wyrzucaj błyszczących czasopism: 16 przydatnych zastosowań w gospodarstwie domowym

Stare błyszczące czasopisma, które wiele osób wyrzuca lub poddaje recyklingowi, można w rzeczywistości wykorzystać do tworzenia oryginalnych i przydatnych rzeczy własnymi rękami.Przyjrzyjmy się 16 niesamowitym sposobom wykorzystania makulatury w wystroju i domu.

Po pierwsze, piękne okładki magazynów czasami szkoda wyrzucić.Można je umieścić w prostych ramkach i powiesić na ścianach jako obrazy.

Po drugie, możesz utkać miniaturowe pudełko do przechowywania domowych skarbów – spinek do włosów, koralików, pierścionków.Grube arkusze czasopism są najbardziej odpowiednie do tego celu.

Po trzecie, pojedyncze arkusze lub rozkładówki czasopism mogą być używane jako podstawki pod kubki, wazony, talerze.Będą one chronić powierzchnię mebli.

Po czwarte, skręcając strony w ciasne rolki i sklejając je ze sobą, powstają zabawne figurki zwierząt.Na przykład psy lub koty.Takie rękodzieła są poszukiwane w sklepach internetowych.

Po piąte, stosy czasopism mogą służyć jako podstawa dla małych stołków.Są one uzupełnione starymi paskami i miękkimi poduszkami.Rezultat jest wygodny i stylowy.

Szóste, skręcone i sklejone strony świetnie nadają się do tworzenia oryginalnych zabawek choinkowych na Sylwestra.Ekonomiczny sposób na dodanie do kolekcji.

Po siódme, możesz stworzyć oszałamiający dekoracyjny wazon.Aby to zrobić, arkusze są składane w paski, zwijane w trójwymiarowe koła i po wyschnięciu przyklejane do pożądanego kształtu.

Po ósme, zwinięte i sklejone strony czasopism doskonale nadają się do tworzenia nietypowych naczyń i płyt grzejnych.Najważniejsze jest pokrycie ich warstwą ochronną przed wilgocią.

Po dziewiąte, możesz zrobić stolik kawowy o oryginalnym designie – użyj stosów skręconych czasopism jako nóg i przykryj szklaną pokrywą.

Po dziesiąte, kilka skręconych magazynów z przyklejoną szklaną pokrywą stworzy oryginalny stolik do salonu lub sypialni.

Po jedenaste, grube błyszczące strony można wykorzystać do zrobienia solidnych koszyków.Będą one służyć jako stylowe miejsce do przechowywania ubrań, zabawek i innych drobiazgów.

Po dwunaste, możesz zrobić prosty, ale stylowy organizer do przechowywania ołówków, długopisów , spinaczy i innych drobiazgów.Zajmie on godne miejsce na Twoim biurku.

Po trzynaste, arkusze skręcone w ciasne rurki mogą być użyte do udekorowania zwykłych doniczek.Stworzą one niezwykłą teksturę i wzór.

Po czternaste, te same rury będą również dobrze służyć jako ramy do luster lub ramki do zdjęć.Będzie to stylowe i niedrogie.

Po piętnaste, za pomocą sklejonych i skręconych stron można wykonać trójwymiarowe litery dekoracyjne do wnętrz.Są one często używane do ozdabiania ścian.

Po szesnaste, bardzo pracochłonne, ale skuteczne jest dekorowanie ścian samymi arkuszami czasopism.Są one skręcane w ciasne rolki i przyklejane do ściany jedna po drugiej.Powstały wzór jest wyjątkowy.

Jak widać, stare czasopisma można wykorzystać bardzo kreatywnie i różnorodnie, aby własnoręcznie stworzyć przydatne i piękne rzeczy w domu.Wykaż się wyobraźnią, a połysk będzie Ci służył przez długi czas!

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten