Strona głównaWłasnymi rękamiNie będziesz musiał być biedny do następnej wypłaty: jak nie zbankrutować w...

Nie będziesz musiał być biedny do następnej wypłaty: jak nie zbankrutować w święta Nowego Roku

Analityk finansowy Mikhail Belyaev powiedział nam, jak nie wydawać więcej niż pierwotnie planowano podczas świąt noworocznych.Łatwo jest przekroczyć budżet, ponieważ święta są prawie codziennie.

Ekspert doradził hostessom, aby nie próbowały zaskakiwać gości różnorodnością potraw na stole i prezentami.Najlepiej wybrać kilka sałatek z trzech lub czterech niedrogich składników.Często wszystkie potrawy nie są spożywane, muszą być przechowywane prawie do końca wakacji.

Kolejna rozsądna rada.Część pieniędzy należy włożyć do koperty i zapieczętować.Można to łatwo zrobić z premią.Takie zabezpieczenie przyda się w razie potrzeby.

Nagrodę lepiej włożyć do koperty i schować.

Zdjęcie: Aleksey Smyshlyaev/Global Look Press.

’Musisz zainwestować więcej emocji, mentalnego ciepła, niż w niektóre rzeczy materialne<.>Minął już czas, kiedy trzeba było zaskoczyć wszystkich wystawnym stołem z taką ilością przygotowanego jedzenia, że nogi stołu się łamią.Nadal konieczne jest kupowanie tylko tego, co naprawdę zjesz, a nie wyrzucisz’ – powiedział Belyaev.

Wcześniej mówiliśmy o czterech szybkich prezentach na Sylwestra, które można odebrać w supermarkecie.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten