Strona głównaPyszne przepisyMasło się pogorszyło, a kiełbasy smakowały lepiej: Roskachestvo ujawniło prawdę o produktach...

Masło się pogorszyło, a kiełbasy smakowały lepiej: Roskachestvo ujawniło prawdę o produktach w sklepie

Roskachestvo ujawniło, które produkty można bezpiecznie przyjmować w sklepie, a z którymi należy bardziej uważać.Eksperci podsumowali wyniki badań w 2022 roku i stwierdzili, że kiełbasy 'Molochnye’ za każdym razem stają się smaczniejsze i bezpieczniejsze.Eksperci pochwalili również producentów win czerwonych i musujących.

Zgodnie z wynikami badań, niektóre produkty nie spodobały się ekspertom.W niektórych markach mleka pasteryzowanego wykryto substancje zafałszowujące, a także bakterie E. coli.Te same problemy stwierdzono w kwaśnej śmietanie o zawartości tłuszczu 20%.

Kilka marek masła segmentu ekonomicznego było niskiej jakości.Rzeczywista zawartość tłuszczu w produkcie nie była podana na etykiecie.Eksperci znaleźli również oznaki fałszowania.Sytuacja nie jest lepsza w przypadku wanilii plombir.Według kanału Telegram Roskachevo, jakość niektórych marek pogarsza się z roku na rok.

Masło stało się gorsze, a kiełbasy stały się smaczniejsze: Roskachestvo ujawniło prawdę o produktach w sklepie.

Zdjęcie: kanał Telegram Roskachestvo.

Wcześniej Roskachestvo odkryło najsmaczniejszą kiełbasę 'Doktor’ z naturalnego mięsa.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten