Strona głównaCiekawyLuffa i przystawka do mopa: co mądre gospodynie domowe robią ze starych...

Luffa i przystawka do mopa: co mądre gospodynie domowe robią ze starych ręczników

Każda gospodyni domowa ma w domu wiele starych rzeczy, których szkoda wyrzucić.Dotyczy to zwłaszcza ręczników frotte – są trwałe i miękkie.Z takich ręczników można zrobić wiele przydatnych rzeczy do domu! Proponuję kilka lifehacków, jak je ponownie wykorzystać.

Po pierwsze, zrób praktyczny fartuch do gotowania lub sprzątania domu.Aby to zrobić, weź stary ręcznik, przyszyj do niego pasek do zawiązania wokół talii i kilka poręcznych kieszeni z przodu.Bardzo szybkie i łatwe!

Po drugie, wykonaj specjalną nasadkę na rączkę mopa do podłogi.Wytnij dwa kawałki w kształcie litery H z ręcznika o odpowiednim rozmiarze.Połącz je ze sobą i zszyj, pozostawiając otwór do wywinięcia.Następnie wywiń, zszyj i zaszyj otwór.Prawie gotowe! Teraz umieść gotową tkaninę w kształcie litery H na podłodze i umieść mop na środku mopa.Następnie przykryj część mopa częścią materiału, do której przyszyłeś guziki, a na wierzchu umieść część materiału z pętelkami – zapnij guziki.To wszystko! Masz miękką i chłonną dyszę!

Po trzecie, daj drugie życie klapkom, tworząc oryginalne kapcie domowe z ręcznika.Pomysł polega na pokryciu podstawy takich butów przyjemnym materiałem, najlepiej frotte.

Po czwarte, zamień stary ręcznik w flanelę do ciała.W tym celu wytnij z niego dwa okręgi i kilka pasków materiału.Jeden z okręgów powinien być obszyty wokół krawędzi paskiem złożonym w zygzakowaty wzór.Do drugiego okręgu można przyszyć uchwyt.Po połączeniu otrzymasz puszystą flanelę frotte na zawieszce.

Po piąte, zadbaj o swojego kota i uszyj mu przytulny ręcznikowy hamak.Złóż ręcznik na trzy, zrób otwory w rogach.Przewlecz linę lub warkocz i zawieś hamak między meblami.Twój zwierzak będzie Ci wdzięczny!

Takie proste, ale bardzo przydatne w codziennym życiu rzeczy można zrobić ze starych ręczników i tchnąć w nie nowe życie.Spróbuj, nie pożałujesz!

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten