Strona głównaDla gospodyni domowejJak jeszcze doświadczone hostessy używają wieszaków na ubrania w domu: 9 przydatnych...

Jak jeszcze doświadczone hostessy używają wieszaków na ubrania w domu: 9 przydatnych lifehacków

Zwykłe wieszaki na ubrania mogą znaleźć znacznie ciekawsze i bardziej przydatne zastosowanie niż tylko suszenie skarpet.Z ich pomocą można znacznie uprościć swoje codzienne życie i rozwiązać wiele drobnych, ale istotnych problemów.Podzielimy się 9 oryginalnymi pomysłami na to, jak zamienić nudne wieszaki na ubrania w prawdziwych domowych pomocników, zaoszczędzić pieniądze i wykazać się wyobraźnią.

Po pierwsze, wieszak na ubrania może być używany jako uchwyt na małe gwoździe podczas wbijania – ochroni to palce przed uderzeniem młotkiem.

Po drugie, wieszaki na ubrania pomogą przymocować zasłony , aby utrzymać jasne światło z sypialni rano, dzięki czemu można spać dłużej.

Po trzecie, aby zachować świeżość chipsów lub ciastek przez długi czas po otwarciu aby zachować ich świeżość , wystarczy skręcić torebkę i zabezpieczyć ją spinaczem do ubrań.

Po czwarte, z drewnianych połówek szpilek do ubrań sklejonych ze sobą w kształcie koła, można wykonać użyteczny stojak na gorące garnki i patelnie.

Po piąte, sklejone szpilki do ubrań tworzą świetny organizer na słuchawki – wystarczy owinąć wokół nich przewody i nie będzie można ich poplątać.

Po szóste, wieszaki na ubrania są wygodne do mocowania zdjęć na metalowej siatce, tworząc oryginalną ekspozycję zdjęć.

Po siódme, przyklejając taśmę magnetyczną do wieszaka na ubrania, można stworzyć oryginalny magnes na lodówkę i notatki.

Po ósme, mocując szpilki do ubrań na obwodzie słoika i wsypując do środka ziemię, możesz stworzyć mini doniczkę na kwiatek.

Po dziewiąte, po prostu przyklejając kołki do ubrań do ściany, możesz zrobić poręczne haczyki na małe przedmioty – ręczniki, fartuchy i tak dalej.

Jak widać, zwykłe wieszaki na ubrania można przekształcić w wielofunkcyjnych pomocników domowych.Najważniejsze to wykazać się odrobiną wyobraźni.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten