Strona głównaCiekawyIndyjski jasnowidz nazwał wydarzenia 2024 roku, które zmienią świat

Indyjski jasnowidz nazwał wydarzenia 2024 roku, które zmienią świat

Jasnowidze i astrologowie jednogłośnie uważają, że rok 2024 będzie wyjątkowy i przyniesie ogromne zmiany we wszystkich sferach życia, a przede wszystkim duchową rewolucję.

Słynny indyjski jasnowidz Arcena Nagbushan uważa, że w przeciwieństwie do ostatniego łagodnego roku, 2024 będzie rewolucyjny i przełomowy we wszystkich sferach – finansów, polityki, gospodarki.Ale co najważniejsze, czeka nas duchowa rewolucja.

To będzie jeden z najtrudniejszych okresów w ostatnich latach – czas rozliczenia z karmą.Ci, którzy nie pracowali nad swoim rozwojem duchowym, ucierpią najbardziej, ostrzega jasnowidz.

Dla Polski pierwsza połowa roku będzie trudna ekonomicznie i finansowo, ale sytuacja poprawi się od połowy lata dzięki nowym partnerstwom, przewiduje Arcena Nagbushan.

W wielu krajach odbędą się ważne wybory.W USA i Europie rządy odwrócą się od swoich obywateli.W Stanach Zjednoczonych dojdzie do potężnego konfliktu wewnętrznego.A w listopadzie dojdzie do oszałamiających wydarzeń z wieloma ofiarami.

Archen Nagbushan przewiduje, że Polska stanie w obliczu poważnych prób i wstrząsów w 2024 roku.A konfrontacja z Rosją zakończy się bliżej 2026 roku.

Również w 2024 roku uaktywni się żywioł wody, co doprowadzi do powodzi w USA i innych regionach.Oczekuje się, że Polska doświadczy zwykłych zjawisk naturalnych.

Mogłeś to przegapić :

 • Wydarzenia ze stycznia 2024 roku, które będzie obserwował cały świat.
 • «Wycofanie wojsk na wyspę»: Chiny wydały ostrzeżenie wojskowe dla Tajwanu.
 • «Oznacza wojnę»: Chińskie władze wyznaczyły datę rozpoczęcia konfrontacji na Tajwanie.
 • Nowy prezydent Argentyny wezwał Wielką Brytanię do zwrotu Falklandów.
 • Eksperci zezwolili na rychłe rozpoczęcie pełnoprawnej wojny między Izraelem a «Hezbollahem&raquo.
 • .

  Łukasz Simon
  Łukasz Simon
  Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
  RELATED ARTICLES

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Am beliebtesten