Strona głównaPyszne przepisyIdealne na kanapki: 3 najlepsze bochenki w plasterkach

Idealne na kanapki: 3 najlepsze bochenki w plasterkach

Eksperci Roskachevo wymienili trzy najlepsze marki krojonego bochenka, które można znaleźć na półkach rosyjskich sklepów.

Eksperci sprawdzili, czy producenci naprawdę pieką chleb ze świeżej mąki i czy nie nadużywają możliwości dodawania polepszaczy zawierających bromiany i fosforany.Wielu klientów skarży się, że bochenki są zbyt gęste lub wręcz przeciwnie, łatwo się kruszą – na rynku jest tak wiele marek, że bardzo trudno jest określić, czy chleb jest dobry, czy nie.

W pierwszej trójce znalazły się bochenki marek Khlebzavod No. 22, Serpukhovkhleb i ZAO Khleb.Wszystkie próbki są całkowicie bezpieczne, nie znaleziono w nich żadnych śladów konserwantów.Do pieczenia użyto tylko mąki najwyższej jakości: eksperci zauważyli dobry miękisz, wystarczającą ilość tłuszczu i wysokie właściwości organoleptyczne.

Wymieniono trzy najlepsze marki bochenków w plasterkach.

Zdjęcie: pxhere.com.

W pierwszej trójce znalazły się bochenki marek Khlebzavod No. 22, Serpukhovkhleb i ZAO Khleb.Wszystkie próbki są całkowicie bezpieczne, nie znaleziono w nich żadnych śladów konserwantów.Do pieczenia użyto tylko najwyższej jakości mąki: eksperci zauważyli dobry miękisz, wystarczającą ilość tłuszczu i wysokie właściwości organoleptyczne.

Wcześniej eksperci Roskachevo uznali za najlepszą markę kiełbasy i twarogu 'Doktorskaya’.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten