Strona głównaPyszne przepisyDodany bezpośrednio do garnka - zacier był arcydziełem: 2 główne składniki

Dodany bezpośrednio do garnka – zacier był arcydziełem: 2 główne składniki

Jednym z najpopularniejszych dodatków wśród Rosjan są tłuczone ziemniaki.Jednak wiele osób zapomina, że danie można znacznie urozmaicić.Szef kuchni Yulia Arkhipova podpowiada, jakie dwa dodatki sprawią, że tłuczone ziemniaki staną się prawdziwym kulinarnym arcydziełem.

Według eksperta, aby poprawić smak puree ziemniaczanego, wystarczy dodać masło i mleko.Jednocześnie składniki te powinny być używane jednocześnie.Jeśli dodasz tylko jeden z nich, nic się nie zmieni.

Należy jednak pamiętać, że mleko musi być koniecznie tłuste.Ponadto, przed dodaniem go do puree, lepiej je podgrzać.W przeciwnym razie danie zostanie całkowicie zepsute, zapewniła Arkhipova.

Najlepsze jest naturalne, niepasteryzowane mleko.

Zdjęcie: freepik/ru.freepik.com.

W przypadku masła wszystko jest znacznie prostsze.Wystarczy, że będzie ono wysokiej jakości.Dlatego wystarczy kupić produkt w zaufanym miejscu i od sprawdzonego producenta.

W takim przypadku każde puree ziemniaczane okaże się znacznie smaczniejsze.Co więcej, smak przystawki również stanie się znacznie jaśniejszy.

Wcześniej informowaliśmy, jak ugniatać ciasto, aby placki okazały się puszyste i miękkie.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten