Strona głównaCiekawyDlaczego nie należy odbierać pieniędzy znalezionych na drodze: pięć niebezpiecznych konsekwencji

Dlaczego nie należy odbierać pieniędzy znalezionych na drodze: pięć niebezpiecznych konsekwencji

Podnoszenie pieniędzy innych ludzi na ulicy może mieć negatywny wpływ na twoje życie, przekonują psychicy.Faktem jest, że pieniądze mają specjalną energię i mogą przenosić negatywne programy innych ludzi, które mogą powodować problemy.

Po pierwsze, podnosząc pieniądze innych ludzi z ziemi, ryzykujemy negatywny wpływ na naszą własną energię pieniężną i przepływ finansowy.Tworzy to niewidzialne połączenia z innymi ludźmi.

Po drugie, poprzez znalezione pieniądze, negatywna energia, aż do choroby i złych przekonań włącznie może zostać przeniesiona na nas.Taki proces nazywa się vkid.

Po trzecie, czasami ludzie używają pieniędzy w rytuałach, zostawiając je na drodze jako zapłatę dla demonów lub istot.Podnosząc je, ryzykujemy sprowadzenie na siebie negatywności.

Po czwarte, pieniądze mają wielką moc energetyczną, która może dramatycznie wpłynąć na życie człowieka.

Po piąte, możesz mieć również kłopoty, takie jak oskarżenie o kradzież , jeśli były właściciel zacznie szukać tego, co stracił i zauważy, że podnosisz jego pieniądze.

Podsumowując, należy zauważyć, że nie należy podnosić pieniędzy innych ludzi na ulicy, ponieważ jest to obarczone poważnymi negatywnymi konsekwencjami ze względu na specyfikę energii pieniężnej.Lepiej być ostrożnym w tej kwestii i nie ulegać wyimaginowanej pokusie.

.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten