Strona głównaCiekawyCzym zastąpić organizer i pamiętnik: z pomocą przyjdzie popularny komunikator

Czym zastąpić organizer i pamiętnik: z pomocą przyjdzie popularny komunikator

Wiele osób korzysta z różnych aplikacji i usług, aby zapamiętać ważne rzeczy i zaplanować swój dzień.Ale w rzeczywistości istnieje proste, dostępne i bardzo wygodne narzędzie, które pomoże zastąpić organizer i pamiętnik.

’Moje notatki’ – jest to oddzielny osobisty czat użytkownika w Rakuten Viber (jest dostępny tylko dla użytkownika), w którym można dodawać tekst, zdjęcia, filmy, przekazywać wiadomości z innych czatów w Rakuten Viber, a nawet ustawiać przypomnienia o ważnych wydarzeniach.Jest to w zasadzie osobisty organizer, który jest zawsze z Tobą w telefonie.

Główną zaletą My Notes jest to, że wiadomości z tego czatu nie giną i są zawsze pod ręką w używanym komunikatorze.Bardzo wygodne jest również ustawianie przypomnień o nadchodzących wydarzeniach bezpośrednio w notatkach – powiadomienie pojawi się na ekranie o wyznaczonej godzinie.

Możesz tworzyć osobne notatki na każdy dzień lub dla różnych obszarów swojego życia: pracy, rodziny, hobby, zakupów itp.W notatkach można również przechowywać artykuły, zdjęcia i filmy, które można szybko znaleźć w dowolnym momencie.

’Moje notatki’ w Rakuten Viber – to wielofunkcyjny i darmowy asystent, który zastępuje pamiętnik i organizer.Jest zawsze pod ręką, a co najważniejsze – nie musisz nosić ze sobą wielu dokumentów!

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten