Strona głównaPyszne przepisyCeny gwałtownie wzrosną: wymieniono produkty na Sylwestra, które należy kupić z wyprzedzeniem

Ceny gwałtownie wzrosną: wymieniono produkty na Sylwestra, które należy kupić z wyprzedzeniem

Ceny żywności z pewnością wzrosną do Nowego Roku, więc ekonomista Michaił Belyaev zaleca kupowanie przysmaków, ryb, kawioru i kiełbas z wyprzedzeniem na świąteczną ucztę.Jego zdaniem wzrost kosztów tych produktów w rublach będzie zauważalny.

Produkty delikatesowe z reguły mają długi okres przydatności do spożycia, a biorąc pod uwagę, że do Sylwestra pozostało tylko 20 dni, staje się to palącą kwestią.Według Belyaeva wiele świątecznych potraw, takich jak ryby, kawior, sery delikatesowe, kiełbasy i wędliny, można już kupić z wyprzedzeniem, biorąc pod uwagę możliwy wzrost cen i zapewniając możliwość długiego przechowywania.

Możesz sprawić, że święta będą bardziej znaczące.

Zdjęcie: azerbaijan_stockers/freepik.com.

Ekonomista zasugerował również, że Rosjanie powinni rozważyć racjonalną organizację stołu noworocznego, aby uniknąć nadwyżek produktów i uczynić święta bardziej znaczącymi, donosi News.ru.

Wcześniej Rosjanom wyjaśniono, jak utrzymać choinkę w jednym kawałku, aby wytrzymała wszystkie święta i 'żyła’ przynajmniej do Starego Nowego Roku.Jarmarki choinkowe zostały już otwarte w całym kraju.

.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten