Strona głównaWłasnymi rękami3 sposoby na wykorzystanie przeterminowanych kosmetyków do włosów: nigdy ich nie wyrzucaj

3 sposoby na wykorzystanie przeterminowanych kosmetyków do włosów: nigdy ich nie wyrzucaj

Jeśli zauważyłeś, że Twoja odżywka lub balsam straciły ważność, nie powinieneś nadal używać ich zgodnie z przeznaczeniem.Ale szkoda go wyrzucać, ponieważ takie produkty mogą być bardzo drogie.

Takie kosmetyki mogą dostać drugie życie i pomóc w rozwiązaniu wielu domowych problemów.Na przykład spróbuj nałożyć odrobinę balsamu na skrzypiące zawiasy drzwi lub na metalowe pierścienie, które przytrzymują zasłony w łazience i wydają nieprzyjemne dźwięki.

Baterie łazienkowe będą błyszczeć, jeśli od czasu do czasu nałożysz na nie odrobinę starej odżywki do włosów.

Zdjęcie: Monstera Production/pexels.com.

Ponadto stary balsam do włosów może stworzyć niezawodną warstwę ochronną dla kranu łazienkowego: jeśli okresowo smarujesz nim krany, zawsze będą lśnić czystością.Metoda aplikacji jest prosta – nałóż balsam na powierzchnię, a pięć minut później wytrzyj go do sucha.

Kolejna sytuacja, w której przyda się balsam lub odżywka: jeśli chcesz usunąć plaster ze skóry, nie spiesz się, aby go gwałtownie oderwać, aby nie odczuwać bolesnych wrażeń.Najpierw zanurz balsam w skórze i samej opasce.Po minucie lub dwóch usuniesz go bez żadnego dyskomfortu.

Nawiasem mówiąc, nie spiesz się, aby wysłać przeterminowaną wodę micelarną i lakier do paznokci do kosza: te produkty staną się niezbędne w pielęgnacji obuwia.

Łukasz Simon
Łukasz Simon
Witaj drogi czytelniku. Dziękuję za odwiedzenie mojej kolumny. Wszystko, co piszę, znalazłem w Internecie i sam wypróbowałem. Mam nadzieję, że Ci się podobało i wrócisz ponownie!
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Am beliebtesten